ЯКЕ ПЗ Я МОЖУ ВИКОРИСТОВУВАТИ ДЛЯ МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ?

Для моніторингу з мобільних пристроїв використовуйте програму Glonass Local. Програма доступна в офіційних магазинах Google та Apple.

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=su.tspb.glonass_local

Iphone: https://apps.apple.com/ua/app/glonass-local/id1481563863

  1. Необхідно тільки завантажити програму та пройти просту процедуру авторизації:Натиснути кнопку «Увійти»

  2. На наступному екрані ввести адресу нашого сервера, а саме: gps.monline.com.ua та натиснути на клавіатурі введення (↵), щоб адреса сервера застосовано.
  3. Авторизуватися, використовуючи Логін та Пароль вашого облікового запису.

Це все:) Приємного моніторингу!

СКІЛЬКИ ЧАСУ ЗАЙМАЄ ВСТАНОВЛЕННЯ ТРЕКЕРА?

Установка трекера займає від 30 до 60 хвилин (залежно від типу автомобіля).

ЧИ БУВАЮТЬ ПОХИБКИ В РОБОТІ СИСТЕМИ?

Супутникові системи контролю транспорту ГЛОНАСС/GPS позбавлені похибок, зумовлених конструктивними особливостями транспортного засобу, і від них не залежать. На визначення координат не впливають ніякі зовнішні чинники. За офіційними даними, чиста похибка модуля ГЛОНАСС/GPS знаходиться в межах 2-5 метрів (це близько 1.5% у визначенні пробігів). Назвати дані розбіжності похибкою складно, це, швидше за все, різниця показань.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО НЕМАЄ СИГНАЛУ GSM?

Якщо трекер потрапляє у зону де відсутня GSM сигнал, він починає зберігати дані на згадку. Після відновлення сигналу GSM дані передаються на сервер.

ЧИ МОЖЛИВО ПРИХОВАТИ ВСТАНОВЛЕНЕ УСТАТКУВАННЯ ВІД ВОДІЯ?

Стандартні місця монтажу трекера – під торпедою, за панеллю приладів, у районі запобіжників. Тобто завжди приховані від сторонніх очей. При необхідності трекер можна встановити і в інші місця.

ЯКІ КАРТИ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ У СИСТЕМІ?

До системи підключено такі види карт: Google Maps, 2GIS, Bing, Visicom, Luxena, OpenStreet.

НА ЯКІЙ ТЕРИТОРІЇ Я МОЖУ ВІДСЛІДЖУВАТИ СВІЙ ТРАНСПОРТ?

GPS трекер працює у будь-якій точці планети. Для доступу до системи потрібні інтернет та комп’ютер з браузером або будь-який пристрій під керуванням Android або iOS.

ЗА ЩО ВЗИМАЄТЬСЯ МІСЯЧНА АБОНПЛАТА?

Абонплата включає тех. підтримку нашого спеціаліста, доступ до системи, складання звітів.

ХТО ЩЕ МОЖЕ БАЧИТИ МІЙ ОБ'ЄКТ КРІМ МЕНЕ?

Для входу в систему, використовуються індивідуальні логін та пароль. Кожен користувач має доступ виключно до власного обладнання, тобто стороння людина не має можливості побачити ваше обладнання в системі.

ЯКІ SIM-КАРТИ ВСТАНОВЛЯЮТЬСЯ В ОБЛАДНАННЯ?

В обладнання можуть бути встановлені сім карти будь-якого оператора — все залежить від території використання трекера. Наприклад, для роумінгу – TravelSim, для використання у країні – картки будь-якого національного оператора.

ЩО ТАКЕ ВИДАЛЕНЕ УПРАВЛІННЯ ТРЕКЕРАМИ?

Дистанційне керування — це можливість змінювати будь-які налаштування (зміна періоду збору координат, блокування/розблокування двигуна, активація датчиків) на трекері, віддалено за допомогою GPRS/SMS.

ЩО ТАКЕ ТАРУВАННЯ БАКА?

Процес тарування бака полягає у поступовій затоці палива в бак мінімальними дозами з порожнього до повного. Це робиться для того, щоб виявити та внести в систему GPS моніторингу залежність між цифровими значеннями датчика рівня палива та дійсним залишком у баку (так звана таблиця тарування). Ця процедура проводиться один раз при монтажі датчика рівня палива (ДУТ), після чого в системі відображається коректний залишок у баку.

ЯК ЧАСТО ОНОВЛЮЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ОБ'ЄКТУ?

Інформація про поточне розташування об’єкта (трекера) надсилається на сервер кожні кілька секунд. Цей інтервал може змінюватися від стану об’єкта (у русі відправлення даних відбувається частіше, під час стоянки – рідше). Також під специфічні вимоги клієнта налаштування збору та відправлення даних на сервер можуть змінюватися.

СКІЛЬКИ ЧАСУ СИСТЕМУ ЗБЕРІГАЄ ІНФОРМАЦІЮ?

За промовчанням система зберігає інформацію за останні 360 днів. За потреби період зберігання даних може бути збільшений індивідуально.